Miejsce, w którym doskonała obsługa
spotyka się z
pierwszorzędną technologią

Twój profesjonalny partner w zakresie obsługi

Firma Diatec Diagnostics jest profesjonalnym partnerem, jeśli chodzi o wysokiej jakości usługi i wsparcie. Wiemy, jak ważny jest niezawodne urządzenie, który zawsze działa zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Dzięki regularnemu serwisowi i kalibracji przeprowadzanej przez profesjonalnych specjalistów serwisowych Diatec, Twój sprzęt pozostanie zawsze w doskonałym stanie, a Ty będziesz mieć pewność, że wyniki pomiarów są prawidłowe i wiarygodne. Tym sposobem możesz skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze - na swoich pacjentach.

Oferujemy:

  • Zaangażowany zespół specjalistów serwisowych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie aparatury audiologicznej i badanń równowagi
  • Dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego i pomocy w rozwiązywaniu problemów na miejscu, drogą telefoniczną lub online
  • Precyzyjny, dokładny serwis na miejscu i kalibrację zapewniającą niezawodność sprzętu
  • Automatyczne powiadomienia o terminie serwisu - nie musisz się martwić o terminowość, my zaplanowaniem to za Ciebie
  • Dostęp do porad ekspertów w zakresie oprogramowania, rozwiązań i badań

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny, protetyków słuchu oraz osób zawodowo związanych z diagnostyką i protetyką słuchu. Dostęp do strony jest możliwy po złożeniu oświadczenia:

Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny / protetykiem słuchu / osobą zawodowo związaną z diagnostyką lub protetyką słuchu.